Joomla Slide Menu by DART Creations

Strona główna Programy TT-Mieszkanie
TT-Mieszkanie

Poniżej znajdują się najnowsze informacje dotyczące programu TT-Mieszkanie.Aktualizacja zalecanych komponentów Drukuj Email

Wraz z opublikowaniem wersji 2.3.0 programu TT Mieszkanie zmienione zostają zalecane komponenty środowiska.

Zalecanymi komponentami stają się Java w wersji 8  oraz  Apache Tomcat - również w wersji 8.

Linki do pobierania:

Java - https://www.java.com/pl/download/

Tomcat - https://tomcat.apache.org/download-80.cgi

 
Dodatek energetyczny Drukuj Email

Wraz nowelizacją ustawy Prawo energetyczne, w której prawo do dodatku energetycznego

przysługuje tzw. odbiorcy wrażliwemu informujemy że funkcjonalność ta będzie realizowana

w programie TT Mieszkanie.


Zapraszamy do zapoznania się z wersją demo pod adresem http://dema.ttserver.pl/

 
Firebird 2.5 Drukuj Email

Od ostatniej aktualizacji programu tj. wersji 2.0.15 wymagana wersja serwera Firebird to 2.5. Przy aktualizacji silnika bazy danych z wersji 2.0 należy najpierw wykonać kopię bazy do pliku FBK, a następnie już na serwerze 2.5 odczytać bazę z pliku FBK do pliku FDB. Aby wykonać te operacje należy wykorzystać narzędzie GBAK. 

Pliki instalacyjne wersji 2.5 znajdziecie Państwo na stronie producenta: http://www.firebirdsql.org/en/firebird-2-5-2-upd1/

Podnosząc wersję bazy danych należy dokonać takiej operacji na każdej bazie danych firebird, która jest zainstalowana na danym serwerze (wszystkie programy Top-Team TT).

 
Aktualizowanie programu Drukuj Email

Przypominamy, że obecna wersja TT-Mieszkanie to 2.0.15. Zachęcamy do aktualizacji programu za pomocą aplikacji TT-Manager

Jeśli mając starszą wersję niż 2.0.15 nie wyświetlają się żadne komunikaty odnośnie aktualizacji proszę pobrać i wgrać najnowszą wersję programu TT-Manager z działu TT-Manager -> Pliki do pobrania

Pozdrawiamy
Zespół Top-Team TT 

 
Wersja 2.0! Drukuj Email
Witamy serdecznie!

W końcu możemy przedstawić wyczekiwaną aktualizację programu TT-Mieszkanie wraz z nowym dodatkowym programem TT-Manager, który ułatwi zarządzanie aplikacjami firmy Top-Team TT. 

Szczegółowy wykaz zmian odczytają Państwo po zalogowaniu się do zaktualizowanej wersji. Proszę się z nimi dokładnie zapoznać, gdyż mają one wpływ na poprawność Państwa pracy!

Zmiany funkcjonalne:

 • Zmodyfikowano kreator tworzenia decyzji. 
 • Wprowadzono pełną obsługę metryk sprawy.
 • Przywrócono prawidłowe funkcjonowanie pozycji list! Pozycjom można nadać cztery rodzaje statusów: "Zrealizowano", "Niezrealizowano", "Anulowano z przeniesieniem", "Anulowano". 
 • Zmieniono całkowicie strukturę przechowywania danych w programie. Od teraz wprowadzone zmiany w podmiotach (zarządcy, wnioskodawcy) nie mają wpływu na wyświetlanie tych danych w listach wypłat utworzonych przed zmianami.
 • Każdy wniosek/sprawa posiada od teraz pełny harmonogram wypłat.
 • Dodano szablny wyruku list wypłat.
Więcej…
 
Aktualizacja programu - wersja 1.5.1 Drukuj Email

Szanowni Państwo!

Niedawno ukazała się wersja 1.5.0, po jej opublikowaniu otrzymaliśmy cenne sugestie dodatkowych zmian. Zdecydowaliśmy się szybko wprowadzić je w życie. Dzięki temu prezentujemy kolejną odsłonę programu TT-Mieszkanie.

Do ściągnięcia w dziale: Programy->TT-Mieszkanie->Pliki do pobrania

Wprowadzono szereg kolejnych ulepszeń programu:


 • Ulepszono instalator/aktualizator programu w środowisku Windows - można instalować naszą aplikację w dowolnym miejscu na dysku bez dodatkowej ingerencji w pliki!
 • Przeniesiono plik konfiguracyjny programu do zewnętrznego katalogu (katalog główny serwera Tomcat), dzięki temu kolejne aktualizacje nie będą sprawiać problemów związanych ze ścieżką do bazy danych.
 • Domyślnie wybierają się wypłaty składników dla zarządców przy tworzeniu decyzji.
 • Dodano nowy typ decyzji: umarzająca. Dzięki niej można ewidencjonować nawet przypadki np. rezygnacji z ubiegania się o świadczenie przez wnioskodawcę.
 • Dodano podliczanie kwot wypłaconych świadczeń na liście wystawionych decyzji dla zarządców (w wybranym przedziale czasowym).
 • Poprawiono i ulepszono formularze edycji danych pracownika i sposób zmiany hasła.
 • Dodano możliwość zablokowania logowania się pracowników przez protokół SSL (blokowanie dostępu z zewnątrz).
 • Usprawniono proces wydawania decyzji - ściślejsza walidacja danych do wystawienia decyzji oraz sprawdzanie wniosków składanych pod tym samym adresem (można uniknąć podwójnego wydania decyzji przyznającej w tym samym okresie dla danego adresu).
 • Poprawiono generowanie nazw plików *.dbf
 • Zwiększono długość nazwy listy do 255 znaków.
 • Dodano dodatkowe ustawienia. W menu "System->Ustawienia" w dziale "Listy" można ustawić typ i rozmiar czcionki oraz grubość obramowań tabel na wydrukach list wypłat.
 • Poprawiono literówki w kwotach drukowanych słownie.

Zachęcamy do aktualizacji!


 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3
Reklama

Copyright © 2017 TOP-TEAM TT - Pomocne Oprogramowanie. Wszelkie prawa zastrzeżone.